chappion ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان

chappion: ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان ماشین سازی تبریز سیاه جامگان محرومیت بازیکن مصدومیت بازیکن

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی شورای امنیت به سیاست استثنا بودن رژیم صهیونیستی خاتمه دهد / خوشرو

نشست شورای امنیت شرکت ملل با عنوان اوضاع در خاورمیانه و مسئله فلسطین با تمرکز بر جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در کشتار تظاهرکنندگان فلسطینی در نوار غزه در تاریخ ۷

شورای امنیت به سیاست استثنا بودن رژیم صهیونیستی خاتمه دهد / خوشرو

خوشرو: شورای امنیت به سیاست استثنا بودن رژیم صهیونیستی خاتمه دهد

عبارات مهم : امنیت

نشست شورای امنیت شرکت ملل با عنوان اوضاع در خاورمیانه و مسئله فلسطین با تمرکز بر جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در کشتار تظاهرکنندگان فلسطینی در نوار غزه در تاریخ ۷ اردیبهشت ۹۷ برگزار شد.

به گزارش ایسنا، غلامعلی خوشرو نماینده دائم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نزد شرکت ملل متحد در صحبت خود در این نشست، اشغال فلسطین به وسیله رژیم اسرائیل را عامل مهم و مرکزی همه کشمکش ها و منازعات در خاورمیانه دانست و با اشاره به استمرار سیاستهای تجاوزکارانه، توسعه طلبانه و آپارتاید این رژیم اظهار کرد: نمایش سیاسی امریکا و رژیم اسرائیل نمی تواند سیاستهای تجاوزکارانه این رژیم نسبت به همسایگان را که منبع مهم ترساندن علیه صلح و امنیت در منطقه است بپوشاند.

شورای امنیت به سیاست استثنا بودن رژیم صهیونیستی خاتمه دهد / خوشرو

خوشرو با اشاره به استمرار اشغالگری در سرزمین فلسطین و بخشهایی از خاک سوریه در جولان از سوی رژیم صهیونیستی تصریح کرد اخیرا وزیر همکاریهای بین المللی این رژیم اعتراف کرده است که بیش از ۱۰۰ بار حمله هوایی به سوریه و لبنان انجام داده است که این کارها تجاوزکارانه و ناقض قوانین بین المللی با نشانه حمایت از گروههای تروریستی صورت می گیرد. نماینده دائم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نزد شرکت ملل ، اسرائیل را رژیم سرکش دانست و با اشاره به جنایات اخیر این رژیم در نوار غزه که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از تظاهرکنندگان فلسطینی گردید این جنایت را اقدام برنامه ریزی شده است از قبل دانست و افزود کشورهایی که از اسرائیل حمایت می کنند دستشان به خون مردم فلسطین آغشته است.

نماینده دائم کشور عزیزمان ایران تصمیم غیرقانونی امریکا در اعلام بیت المقدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت را نقض صریح قوانین بین المللی و قطعنامه های مجمع عمومی و شورای امنیت شرکت ملل دانست و تاکید کرد این اقدام بی تردید به شدت یافتن اوضاع منجر خواهد شد.

نشست شورای امنیت شرکت ملل با عنوان اوضاع در خاورمیانه و مسئله فلسطین با تمرکز بر جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در کشتار تظاهرکنندگان فلسطینی در نوار غزه در تاریخ ۷

خوشرو تاکید کرد: اگر شورای امنیت در برقراری صلح و امنیت در خاورمیانه جدی است باید به سیاست استثنا بودن رژیم صهیونیستی خاتمه داده شود. نماینده دائم کشورمان ضمن اعلام همسبتگی نیرومند جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با مردم فلسطین، بر حمایت از حقوق قانونی و تجزیه ناپذیر ملت فلسطین از جمله حق تعیین آینده و برخورداری از آزادی در کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف تاکید کرد.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | سیاست | فلسطین | اسرائیل | رژیم صهیونیستی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog