chappion ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان

chappion: ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان ماشین سازی تبریز سیاه جامگان محرومیت بازیکن مصدومیت بازیکن

گت بلاگز اقتصادی تعیین برنامه زمان‌بندی تولید و عرضه بنزین مطابق استاندارد ملی کشور عزیزمان ایران

برنامه زمان‌بندی تولید و عرضه بنزین مطابق استاندارد ملی کشور عزیزمان ایران از ابتدای تیرماه امسال تا ابتدای فروردین ماه سال ١٤٠٠، در جلسه هیئت دولت تعیین شد

تعیین برنامه زمان‌بندی تولید و عرضه بنزین مطابق استاندارد ملی کشور عزیزمان ایران

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، در جلسه هیئت وزیران که عصر دیروز (یکشنبه، ١٠ اردیبهشت ماه) به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول مدیر جمهوری برگزار شد، دولت برنامه وقت بندی تولید، توزیع و عرضه بنزین را مطابق آخرین ویرایش استاندارد ملی کشور عزیزمان ایران در نقاط متفاوت کشور تعیین کرد.

به موجب تصمیم هیئت وزیران، از ابتدای تیرماه امسال، توزیع و عرضه بنزین مطابق استاندارد ملی کشور عزیزمان ایران در ١٥ شهر مشمول بر بندرعباس، رفسنجان، قم، چابهار، یزد، کرمان، بوشهر، همدان، گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود، سبزوار، نیشابور و ساری در تمام جایگاه های درون شهری، از ابتدای فروردین ماه ١٣٩٧ در ٦٠ درصد جمعیت شهری تحت پوشش کشور و در تمام جایگاه های درون شهری، از ابتدای فروردین ماه ١٣٩٨ در ٨٠ درصد جمعیت شهری تحت پوشش کشور و تمام جایگاه های درون شهری و از ابتدای فروردین ماه ١٤٠٠ در تمام شهرها و جایگاه های کشور خواهد بود.

عبارات مهم : ایران

این تصمیم با نشانه کم کردن آلاینده های موجود در بنزین و نقش آن در سلامت افراد جامعه اتخاذ شده است است.
در ادامه این جلسه، گزارش شرکت حفاظت محیط زیست در خصوص عملکرد اجرایی مدیریت سبز در دستگاه های دولتی مورد بررسی قرار داده شد و ارزیابی شرکت حفاظت محیط زیست از عملکرد دستگاه های اجرایی و موسسات و نهادهای عمومی غیردولتی در عنوان اجرای برنامه مدیریت سبز ارائه شد.
مدیریت سبز مشمول بر مدیریت مصرف انرژی، آب، مواد اولیه و تجهیزات، کم کردن مواد زائد جامد و بازیافت آن هاست و عملکرد همه دستگاه ها بر اساس این محورها بررسی و ارزیابی شده است است.
در این گزارش عملکرد ستاد وزارت نیرو، شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب کشور عزیزمان ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از حیث مدیریت سبز ارزنده تشخیص داده شد.
از نتیجه های حاصل از اجرای این برنامه در سال ٩٤ صرفه جویی ٨٩ میلیون مترمکعب گاز مصرفی و ٥٦ هزار مگاوات برق مصرفی در ٢٨ ساختمان دولتی است.
همچنین از نتیجه های اجرای این برنامه کم کردن ١٧٠ هزار تن گاز گلخانه ای که عامل گرم شدن زمین و وقوع سیلاب ها و خشکسالی هاست، قابل ذکر است و افزون بر کم کردن گازهای گلخانه ای، آلاینده های هوا نیز به میزان ٣٦٤ تن کم کردن یافته اند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | بنزین | مدیریت | برنامه | مدیریت | استاندارد | فروردین ماه | اقتصادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog