chappion ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان

chappion: ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان ماشین سازی تبریز سیاه جامگان محرومیت بازیکن مصدومیت بازیکن

گت بلاگز سیاسی بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اطراف دو عملیات تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اطراف دو عملیات تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران بیانیه ای صادر کرد.

به روایت بخش احزاب و تشکل های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت؛ جبهه مردمی نیروهای انقلاب اطراف دو عملیات تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران بیانیه ای صادر کرد.

عبارات مهم : امنیت
” هو العزیز المتعال”

ملت شریف و بزرگوار ایران
عملیات کور و اقدام جنایتکارانه تروریست ها در صبح چهارشنبه هفدهم خرداد ماه که منجر به شهادت و جراحت جمعی از هموطنان مان در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی شد، قلب و جان همه ما را داغدار و جریحه دار ساخته هست.
طراحان ، برنامه ریزان و صحنه گردانان این کارها مذبوحانه باید بدانند که تلاش خفاشان شب پرست جهت مقابله با تاثیرات انقلاب اسلامی و بیداری نسل های جویای حقیقت، راه به جایی نخواهد برد و امواج بلند و بیداری بخش اسلام ناب محمدی (ص) به زودی طومار حکومت های فاسد، منحط و قبیله ای و دست نشانده غرب در منطقه را درهم خواهد پیچید.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با افتخار بر دستان پرتوان و مقتدر نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی که با مجاهدت های خاموش و طاقت فرسا توانسته اند در ناامن ترین منطقه دنیا گوهر آرامش و امنیت را به ملت بزرگ و عزیز کشور عزیزمان ایران اسلامی هدیه کنند، بوسه می زند و اعلام می دارد که اتحاد، انسجام و امنیت این ملت گرانبها ترین سرمایه ای است که نباید آماج خودخواهی ها و قدرت طلبی های کسانی قرار گیرد که جهت چندصباحی زیاد ماندن بر کرسی ریاست حاضرند برگه های زرین شرف و غیرت یک ملت را به قربانگاه تحریف و تمسخر برده و جای شهید و جلاد را عوض کنند.
آنچه دیروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران گذشت حاوی درس ها و عبرت هایی است که باید چراغ راه آینده و روشنی بخش مسیر پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان کشور عزیزمان ایران باشد. سیاست مداران و سیاست ورزان بهوش باشند و بدانند که نباید و نمی توانند چوب حراج بر امنیت کشور بزنند، رسانه ها نمی توانند آرامش و امنیت خاطر این ملت را برهم زنند، هیچکس نباید قومیت ها و مذاهب را نردبان رسیدن به قدرت و مطامع خود کند. ما همه مسئولیم و جهت صیانت از مرزهای جغرافیایی، سیاسی و معنوی کشوری بزرگ و پر افتخار به نام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران باید جامه عزت و غیرت بر تن کنیم و در برخورد با جنایت پیشگان سفاکی که داغ ترور 17 هزار نفر از فرزندان این کشور را بر دل هایمان گذاشته اند، لحظه ای درنگ و تامل نکنیم که مقابله با تروریسم و تامین امنیت و آرامش کشور و جامعه جز با سرپنجه های اقتدار ممکن نبوده و نخواهد بود.
در شرایطی که پیروزی های افتخار آفرین جبهه مقاومت، خواب را از چشمان نظام سلطه و دست نشاندگان و دنباله های منطقه ای آنها ربوده هست، انجام عملیات های تروریستی به وسیله گروهک های تکفیری و منافقین کوردل نمی تواند انگشت اتهام و مسئولیت را از حامیان مهم تروریسم بردارد و یقینا کیفری سخت و کوبنده از جانب ملت کشور عزیزمان ایران در انتظار آنان خواهد بود.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با عرض تسلیت به خانواده شهدای واقعه تروریستی هفدهم خرداد و آرزوی بهبودی عاجل جهت مجروحان این اتفاق و تقدیر و سپاس از اقدام سریع و قاطع جان برکفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی در مقابله با تروریست ها، از دستگاه دیپلماسی کشور انتظار دارد با اتخاذ مواضع مقتدرانه و عزت بخش ، همپای ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران در مقابله با قداره کشان و جنایت پیشگانی که نقاب حقوق بشری بر صورت زده اند، به افشای دست های پشت پرده این جنایت و قدرت های حامی آنها و مطالبه حق ملت مظلوم کشور عزیزمان ایران همت گمارد.

پبی گمان خون پاک ایرانیان بیگناه و مظلومی که با زبان روزه به دیدار حق شتافتند، نقشه های دشمن های و کید کافران و منافقان را عقیم خواهد گذارد و ملت کشور عزیزمان ایران را در ادامه راه روشن و پر افتخاری که برگزیده هست، مصمم تر خواهد نمود.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | اسلامی | انقلاب | ایرانی | ایرانیان | تروریستی | عملیات تروریستی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog