chappion ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان

chappion: ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان ماشین سازی تبریز سیاه جامگان محرومیت بازیکن مصدومیت بازیکن

گت بلاگز وب‌گردی شرط استقلالی‌ها جهت تمدید قرارداد چیست؟

استقلالی‌ها هنوز قراردادشان را با این تیم تمدید نکرده‌اند و جهت انجام این کار شرطی جهت کلوب گذاشته اند.

شرط استقلالی‌ها جهت تمدید قرارداد چیست؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، خبر پرداخت ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان استقلال این امیدواری را به وجود آورد که بازیکنان پای میز تمدید قرارداد بنشینند ولی ظاهرا پرداختی ها کامل نیست و هنوز مشکلاتی در این راه وجود دارد. بعد از آنکه سید رضا افتخاری اعلام کرد ۸۰ درصد قراردادهای استقلالی ها را پرداخت کرده این خبر به قدری اثر گذار بود که حتی در اردوی پرسپولیسی که قهرمان لیگ برتر شده است بود اعتصابی سه روزه به راه انداخت. بازیکنان پرسپولیس که قهرمان شده است بودند توقع داشتند که زیاد از استقلالی ها دریافتی داشته باشند ولی خیلی سریع خبر رسید که با وجود پرداخت ۸۰ درصدی به زعم افتخاری بازیکنان این تیم همچنان پای تمدید قراردادها نمی نشینند که این عنوان حساسیت برانگیز شد. بسیاری از بازیکنان استقلال به جای پرداختی معمولی چک گرفته اند آن هم نه چک روز بلکه چکی به تاریخ اواسط خرداد ماه و به این ترتیب اعلام کرده اند تا نقد شدن چک صبر می کنند و بعد پای قرارداد می نشینند.

عبارات مهم : رضایی
البته پرداخت این مبلغ استقلالی ها را دلواپس کرده و نگرانی آنها هم علت دارد. در واقع با توجه به اینکه مبلغ چک ها تقریبا برابر با ۳۰ درصد قرارداد است بازیکنان دلواپس هستند که این چک ها نقد نشود و به این ترتیب هنوز جهت تمدید قرارداد ترجیح می دهند جلو نروند. تمدید قرارداد بازیکنان استقلال که ۱۱ بازیکن بدون قرارداد دارد کار را کمی جهت مدیران سخت کرده و همچنان این گره محکم است و باز نشده آن هم در حالی که منصوریان به شدت دلواپس تمدید قرارداد بعضی بازیکنان مثل کاوه رضایی، نورافکن و امید ابراهیمی هست.

پرداخت ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان استقلال این بار اردوی تیم رقیب را به هم ریخت و بهانه ای شد جهت اعتصاب بازیکنانی که مدعی بودند و سینه ستبر کردند و پز عنوان قهرمانی دادند و با همین ادعا گلایه کردند که آیا تیم قهرمان باید کمتر از استقلال بگیرد. حرف های تند و تیز دروازه بان پرسپولیس که انگار زیاد از بقیه بازیکنان این تیم نسبت به پرداختی های بازیکنان استقلال حساس شده است بود باعث شد تا بازیکنان استقلال هم پاسخ آنها را در رسانه ها بدهند و جابر انصاری مهاجم استقلال هم بدون پرده و خیلی رک در پاسخ گفت: «به پرسپولیسی ها ربطی ندارد.» ولی این فقط یک طرف ماجرا بود و نگرانی بعضی از بازیکنان استقلال که احساس می کردند مسوولان این تیم وعده سر خرمن به آنها داده اند بیانگر این بود که ماجرای پرداخت ۳۰ در صدی قرارداد بازیکنان استقلال هم بو دار است و شاید اواسط خردادماه بازیکنان استقلال هم با بازیکنان تیم رقیب هم صدا شوند.

استقلالی ها چک گرفته اند و حدود یک ماه دیگر مشخص می شود که این ۳۰ درصد نقد خواهد شد یا چک های آنها به واسطه نبود پول در حساب کلوب برگشت می خورد! توصیه اینجا است که بازیکنانی مثل کاوه رضایی و امید ابراهیمی هم منتظر تاریخ این چک ها می مانند و در فصل نقل و انتقالات استقلال را منتظر خود نگه می دارند. به نوعی باید گفت که پاس شدن چک استقلالی ها شاید شرط نخست تمدید قرارداد باشد. ۱۳ بازیکن استقلال قراردادشان با این تیم به آخر خواهد رسید.

مدتی پیش اعلام شد که بعد از آخر فصل، قرارداد ۱۳ بازیکن استقلال تمام شده است و آنها بازیکن آزاد محسوب می شوند. امید ابراهیمی، بهنام برزای، جابر انصاری، سیدمجید حسینی، کاوه رضایی، لئوناردو پادوانی، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید نورافکن، مجتبی حقدوست، علیرضا سیار، رابسون و ارشیا بابازاده جزو این بازیکنان هستند.

حدود یکی دو هفته پیش علیرضا منصوریان لیستی به مدیران کلوب استقلال داد و از آنها خواست که کارها مورد نیاز جهت تمدید قرارداد ۱۱ بازیکن صورت بگیرد. در این لیست، بازیکنانی چون رابسون، برزای، انصاری، رضایی، ابراهیمی، نورافکن، حسینی، کریمی، غفوری، حقدوست و پادوانی قرار دارند که منصوریان خواستار تمدید قراردادشان شده است هست. سرمربی استقلال قصد دارد استخوا نبندی فصل جاری خود را حفظ کند. اگر چه منصوریان این فهرست را به کلوب داده ولی اولویت بندی کرده که چه بازیکنانی در فهرست مهم او قرار دارند.

از جمله بااهمیت ترین بازیکنان می توان به رابسون، رضایی، ابراهیمی و نورافکن اشاره کرد. رابسون به صورت قرضی از باهیا برزیل به استقلال پیوسته و مدیران کلوب استقلال به طرف برزیلی پیشنهاد قرارداد سه ساله جهت انتقال دایمی رابسون داده اند ولی رضایی و ابراهیمی دست رد به سینه مسوولان کلوب زده و اعلام کرده اند که بعد از آخر فصل مذاکرات را انجام می دهند. نورافکن هم به زودی قراردادش را با استقلال تمدید می کند و مشکلی بابت او وجود ندارد. کاوه و امید سال ها است در این لیگ فوتبال بازی می کنند و می دانند جهت رسیدن به پول خود و بستن قرارداد تازه باید به فکر وصول طلب های قبلی باشند. نگاهی که به لحاظ فوتبالی ها حرفه ای است و بازیکن را به خواسته اش می رساند.

باشگاه استقلال هم جهت اینکه بتواند بازیکنان مدنظر منصوریان را راضی نگه دارد باید هرطور شده است ۳۰ درصد قرارداد آنها که به صورت چک دست بازیکنان است را اواسط خردادماه به آنها پرداخت کند ولی جهت رسیدن به این مهم هنوز منبع های درآمدی استقلال که یکی از آنها سامانه هواداری است چندان پولی ندارد که بتواند در نهایت رضایت بازیکنان را جلب کند. با توجه به شرایط موجود باید دید که آینده چک های بازیکنان استقلال که در اردوی رقیب سرو صدای زیادی به پا کرد چه می شود و آیا افتخاری که صندلی ریاست خود را این روزها لغزان می بیند، می تواند آخر خوشی جهت ریاست خود در استقلال رقم بزند.
منبع: ۱۱نیوز
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: رضایی | بازیکن | استقلال | قرارداد | استقلال | بازیکنان | کاوه رضایی | قرارداد بازیکنان | بازیکنان پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog