chappion ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان

chappion: ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان ماشین سازی تبریز سیاه جامگان محرومیت بازیکن مصدومیت بازیکن

گت بلاگز ورزشی همراه با 100 هزار تماشاگر یک جام جهانی دیگر را به مردم هدیه می دهیم / حاج صفی

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: آروزی هر بازیکن و تیمی است که در جام جهانی حضور داشته باشد و جهت کشورش به میدان برود.

همراه با 100 هزار تماشاگر یک جام جهانی دیگر را به مردم هدیه می دهیم / حاج صفی

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، روز گذشته کارلوس کی روش از بازیکنان و کادر فنی خود خواست تا با تمرکز اوج و کامل با توجه به اهمیت بازی برابر ازبکستان، تمام تلاش خود را بکار ببرند.
احسان حاج صفی، بازیکن تیم ملی فوتبال با توجه به اینکه به عنوان یکی از کاپیتان های تیم و بازیکن با تجربه تیم ملی محسوب می شود، در این خصوص گفت: هر لحظه تمرکز جهت تمام بازیهای دوستانه و مهم وجود داشته تا عالی ترین عملکرد را داشته باشیم. در تمرینات باید خوب تمرین کرد تا تیم کامل و آماده ای را به میدان فرستاد و برابر ازبکستان نیز با تمرکز اوج تمریناتمان را انجام خواهیم داد تا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

عبارات مهم : تمرکز

وی ادامه داد: با توجه به دیدار های پیش رو، تمرکزمان زیاد از بازی های قبل خواهد بود و امیدوارم یک برد خوب را تقدیم به مردم کشور عزیزمان ایران کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که جام جهانی 2014 برزیل را در کنار هم تیمی های خود تجربه کرده و آیا یکی از اهداف بزرگ زندگی ورزشی اش حضور در جام جهانی 2018 روسیه هست، گفت: هر بازیکنی دوست دارد در جام جهانی حضور داشته باشد و بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارد. من نیز دوست دارم در جام جهانی حضور داشته باشم . این آرزو و افتخار جهت هر بازیکن و تیمی است که در جام جهانی حضور داشته باشد و جهت کشورش به میدان برود.
وی در ادامه بیان کرد: با توجه به تجربیات بالای کادر فنی و بازیکنان و اجرای یک بازی خوب و دقیق، امیدوارم بتوانیم راهی جام جهانی شویم.
وی در پاسخ به اینکه تیم ملی تاکنون گلی را دریافت نکرده و چند بازی را بدون شکست پشت سر گذاشته است چه نظری در باره بازی تیم ملی از لحاظ تاکتیکی که به وسیله بازیکنان و کادر فنی اجرا می شود، دارد، گفت: در چند بازی اخیر هیچ گلی دریافت نکرده ایم و این عنوان به سرمربی و کادر فنی تیم باز می گردد. در واقع ما روی ساختار دفاعی تیم کار می کنیم تا عالی ترین عملکرد را داشته باشیم. در 8 بازی گل خورده نداشتیم و خیلی وقت است که بازی را نباخته ایم. امیدوارم گلی را دریافت نکرده و به آسانی افزایش کنیم و رکورد مناسبی را از تیم ملی به جای بگذاریم.
حاج صفی در آخر گفت: از الان نمی شود مراسم خوش حالی افزایش گرفت و دوست داریم تمام هوادران روز 22 خرداد در ورزشگاه حضور داشته باشند تا همراه با 100 هزار تماشاگر یک جام جهانی دیگر را به همه مردم کشور عزیزمان ایران هدیه کنیم.
انتهای یام/

واژه های کلیدی: تمرکز | بازیکن | دریافت | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | فدراسیون فوتبال | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog