chappion ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان

chappion: ماشین فوتبال مصدومیت سیاه جامگان ماشین سازی تبریز سیاه جامگان محرومیت بازیکن مصدومیت بازیکن

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد مشارکت مطلوب مردم کهگیلویه در پرداخت زکات

بیش از 70 درصد از کشاورزان و دامداران شهرستان کهگیلویه در پرداخت فریضه زکات همکاری دارند.

مشارکت مطلوب مردم کهگیلویه در پرداخت زکات

به گزارشگروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛ مسئول ستاد زکات شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه بیش از 70 درصد ازکشاورزان و دامداران این شهرستان در امر پرداخت فریضه زکات همکاری دارند گفت: بعضی از این افراد زکات خود را به کمیته امداد تحویل می دهند و بعضی دیگر نیز زکات خود را به صورت مستقیم به نیازمندان پرداخت می کنند.
حجت الاسلام فتحی افزود: زکات در سه نوع از جمله واجب، مستحب و فطریه پرداخت و جمع آوری می شود و مردم شهرستان کهگیلویه در هر سه نوع همکاری دارند.

عبارات مهم : همکاری

وی با بیان اینکه زکات واجب بر نه نوع درآمد از جمله غلات پرداخت می شود افزود: جهت ترویج و جمع آوری زکات برنامه های فرهنگی و تبلیغی زیادی در سطح شهرستان انجام شده است و بیش از 5 هزار گونی نیز جهت جمع آوری غلات مردم تهیه و در بخشهای متفاوت شهرستان توزیع شد.
فتحی با بیان اینکه 80 نفر به عنوان عامل جمع آوری زکات با همکاری دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی در روستاها با ستاد زکات شهرستان همکاری دارند گفت: زکات جمع آوری شده است هم به صورت غلات و هم وجه نقد به کمیته امداد امام خمینی شهرستان تحویل داده می شود.
مسول ستاد زکات شهرستان کهگیلویه افزود: زکات جمع آوری شده است در هر دِه هم صرف نیازمندان و بی سرپرستان و هم هزینه طرحهای عمرانی و بهسازی و نوسازی مساجد در همان دِه می شود.
انتهای پیام/د

واژه های کلیدی: همکاری | کمیته امداد | پرداخت زکات | کشاورزان ودامداران | کهگیلویه و بویراحمد |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog